Tło strony RPSerwis

Serwis I Przeglad Systemu Klimatyzacji

SERIA KONFORT EVOLUTION 600

Seria TEXA Konfort Evolution jest profesjonalną stacją obsługi klimatyzacji, która została stworzona z myślą o osiąganiu wyników o najwyższym poziomie i skutecznym działaniu w odniesieniu do wszystkich napotykanych systemów. Kompatybilność z wieloma markami i modelami Państwa pojazdów sprawiają, że Nasz Serwis jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania Naszych Klientów.

Jakość stanowiska serwisowego TEXA A/C do kontroli i konserwacji systemu klimatyzacji jest zagwarantowana poprzez rygorystyczne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.
Seria 600E odpowiada europejskim i amerykańskim standardom bezpieczeństwa CE/PED/TUV w zakresie czystości chłodziwa (SAE J2099) i zalecanym procedurom konserwacji dla układów RI34a.

Konfort RPSerwis

RPSerwis to serwis, w którym każdego dnia wymagana jest praca na szerokim spektrum pojazdów, od małych samochodów osobowych po klasę SUV, od dostawczych po ciężarowe. Rozwiązania stosowane w naszym serwisie zapewniają doskonałą wydajność przy relatywnie małym koszcie. Zlecając nam przegląd, serwis i dezynfekcję swojej klimatyzacji, nie będziesz musiał już męczyć się w upalne dni, wdychać alergenów czy czuć nieprzyjemny zapach z nawiewu lub klimy.

Najnowoczesniejsza Klimatyzacja

  • Konfort 600 RPSerwis