Tło strony RPSerwis

Sezonowa Wymiana Opon

Z Oponami Tylko Do Nas

W naszym zakładzie wymienią Państwo opony szybko i profesjonalnie. W okresie dużego zapotrzebowania na nasze usługi zapewniwamy obsługę na kilku stanowiskach, co w dużej mierze skraca czas wykonywanej usługi. Wymieniamy opony w samochodach osobowych, dostawczych

To u nas nasi doświadczeni pracownicy dokładne umyją (pod ciśnieniem) felgę i oponę w celu usunięcia zabrudzeń, które mogą mieć wpływ na wyważenie kół. Nastepnie sprawdzana jest głebokość bieżnika oraz ogólny stan opony. Przy przekładaniu ogumienia na tych samych felgach zaworki wymieniane są na nowe. Sprawdzane jest ciśnienie, ktore doprowadza się do takiego poziomu jakie zaleca producent pojazdu. Staramy się tak wyważyć oponę by ograniczyć ciężar i liczbę montowanych ciężarków do niezbędnego minimum. Na Państwa życzenie piasty kół przed założeniem felg są dokładnie czyszczone z zabrudzeń, nalotów itp., a następnie pokrywane miedzią w sprayu. Przed przykręceniem kół pracownik serwisu kontroluje stan śrub mocujących i w razie potrzeby pokrywa gwint smarem grafitowym. Podczas przykręcania śruby należy je wkręcić ręcznie, potem użyć klucza pneumatycznego, a na koniec ponownie ręcznie dokręca się je kluczem dynamometrycznym z odpowiednio ustawioną siłą.

Zaleca się wymianę opon na zimowe gdy temperatura spadnie poniżej +7ºC, a letnie zakładamy powyżej tej temperatury. Zachęcamy Państwa do zwrócenia szczególnej uwagi na stan opon swojego auta oraz powierzenia ich wymiany naszym pracownikom.

Oferujemy sporo wiecej