Tło strony RPSerwis

Naprawa Uszkodzonej Opony

Nie Musisz Wyrzucać Opony

Przed naprawą w naszym serwisie dokładnie sprawdzamy czy opona nadaje się do naprawy. Pozwala to na określenie uszkodzenia opony i dobór właściwych materiałów do naprawy.

Uszkodzenie opony RPSerwis

Naprawa opony jest możliwa w wielu przypadkach. Jednak wymaga to kompetencji specjalisty. Nasi doświadczeni pracownicy wykonają czyszczenie i dokładne oględziny opony. Potrzebne jest także frezowanie otworu i szorstkowanie gumy, następnie uszkodzenie poddawane jest specjalnej chemicznej obróbce. Nasz pracownik założy specjalny elementu zwany „grzybkiem” lub „kołkiem”. Aby mogli Państwo wyruszyć w dalsza drogę każda naprawiana opona sprawdzana jest pod ciśnieniem i wyważana.

Naprawa opon jest uzasadniona nie tylko z powodów ekonomicznych. Przywróci ona pierwotną sprawność oponie, a takeże powstrzyma proces jej niszczenia w miejscu uszkodzenia. Zachęcamy Państwa do skontrolowania stanu opon swojego auta, narażonych na uszkodzenia ze względu na wysokie krawężniki, zły stan nawierzchni, wystające elementy karoserii, różne, ostre i niebezpieczne elementy pozostawione na drodze.

Oferujemy sporo wiecej

  • Wymiana opon RPSerwis Wymiana opon

    Wymiana i wyważanie opon odbywa się na kliku stanowiskach.