Tło strony RPSerwis

Felgi - polerowanie rantów

Polerujemy ranty felg aluminiowych

Mimo, że proces polerowania rantów felg nie jest procesem złożonym technologicznie to wymaga od nas dużego nakładu prac. Przed przystąpieniem do tego procesu należy zdobyć niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz zapewnić sobie dostep do zestawu odpowiednich narzędzi.

Polerowanie rantów RPSerwis

Na samym początku należy usunąć wszelkie uszkodzenia znajdujące się na rantach felg. Mogą to być uszkodzenia mechaniczne lub powstałe w procesie utleniania się aluminium (powierzchniowy nalot). Nastepnie felgi należy dokładnie umyć. Pozostałości starego lakieru należy zedrzeć odpowiednio dobranym papierem ściernym. Czynność powtarzamy kilkukrotnie za kazdym razem strosując inną garamturę papieru. Na koniec na odpowiednio przygotowane ranty felg nanosimy specjalna pastę i polerujemy.

Czynności opisane powyżej to typowe zadania, które należy wykonać podczas całego procesu polerowania rantów felg aluminiowych. Do każdych felg podchodzimy indywidualnie odpowiednio dobierając zakres prac. Doświadczonie naszego pracownika Piotra, który jako jedyny obsługuje cały proces gwarantuje, że efekt końcowy procesu polerowania będzię więcej niż zadowlalający.

Oferujemy sporo wiecej